Kompletní nabídka komínových komponent

Kompletní nabídka komínových komponent

Zákazníci, kteří naše komínové systémy SUPER BLOK Universal nebo SUPER BLOK Passive znají, odebrali je nebo postavili, tak již ví, že jsou naše komínové systémy kompletní a není nutné žádné příslušenství dokupovat.

Obrací se na nás ale zákazníci i ostatních výrobců, například komínů Zeman, Schiedel nebo Fejta a potřebují po nás dodat lepidla, dvířka nebo ukončení komínů. U komínů Schiedel se tak většinou stane při nákupu od neautorizovaného překupníka, který v rámci snížení ceny nebo neznalosti neuvede všechny díly do nabídky.

Rádi vyhovíme každému přání, vždy ale doporučujeme obrátit se přímo na daného výrobce a zakoupit originální příslušenství. V případě nezbytné nutnosti je samozřejmě možné vybrat z naší široké nabídky příslušenství a nalézt kompatibilní řešení.

Můžete vybírat z doplňků lepidel a tmelů, komínových plynotěsných dvířek, konusů a stříšek (máme v sortimentu také univerzální), pro komíny ukončené keramickým límcem můžeme nabídnout například otočné hlavice.

V případě, že potřebujete komponenty pro komíny Schiedel, s tímto výrobcem máme navázanou spolupráci a pokud uvedete přesný typ komína, nebo SAP číslo dílu dle katalogu, dodáme Vám originální příslušenství pro kterýkoliv z komínů Schiedel (STABIL, UNI ADVANCED, ABSOLUT, KOMBIGAS nebo UNI SMART).

Sdílet článek