Dodací podmínky

AKCE: DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR.

Rozvoz objednaného zboží provádíme z většiny vlastními vozidly po celé ČR.

Využijte speciální akce – DOPRAVA ZDARMA. Vámi objednané zboží dovezeme zdarma kamkoli v ČR. (doba dodání je obvykle do 10, max. 15 pracovních dnů). Doprava zdarma se vztahuje pouze na objednávky nad 10.000 Kč včetně DPH.

Pokud na objednaný komín pospícháte, tak Vám zboží dopravíme přednostně dopravou STANDARD (do 5-8 pracovních dnů) nebo EXPRES do 48 hodin (pracovní dny) – doprava s poplatkem, viz. níže. Objednávka musí být provedena do 12.00 hodin (pro včasné zajištění svozu).

V případě drobného (malého a lehkého) druhu zboží do 30 kg a s maximálním rozměrem 120 x 60 x 60 cm, které není přepravováno na paletě, využíváme služeb PPL, paušální sazba poštovného je 150 Kč včetně DPH.

Cena naší vlastní přepravy je pevná nezávisle na objemu a hmotnosti zboží a na vzdálenosti přepravy.

CENY DOPRAVY (pouze ČR)

Typ dopravy Cena Termín dopravy Poznámky
Doprava ZDARMA 0,- do 10 (max. 15) pracovních dnů

platí pro objednávky nad 10.000,- vč. DPH, přeprava našimi vozidly (dodávky nebo auta se sklopným čelem).

Doprava zdarma se nevztahuje na dodávky krbových kamen, vložek a sporáků. Platí pouze pro kompletní komínové sety.

Balíková přeprava 150,- následující pracovní den po přijetí objednávky pro drobné zboží, které je skladem a kde nehrozí poškození během přepravy, s hmotností do 30 kg, s rozměry nepřekračujícími 120 x 60 x 60 cm, přeprava externí balíkovou přepravou PPL
Doprava STANDARD 990,- do 5 až 8 pracovních dnů přeprava našimi vozidly (dodávky nebo auta se sklopným čelem), nebo externí paletovou přepravou DHL / DB SCHENKER. Cenu externí paletové přepravy přepočítáváme na základě PSČ adresáta.
Doprava EXPRESS 2.990,- do 48 hodin platí pro objednávky přijaté do 12.00 hod., expedice následující prac. den, přeprava našimi vozidly (dodávky nebo auta se sklopným čelem), nebo externí paletovou přepravou DHL / DB SCHENKER

V případě dodání zboží paletovou službou PPL/DHL/DB SCHENKER se může cena lišit s ohledem na objem a cílovou dodací adresu. Cenu kalkulujeme individuálně.

Pro paletovou přepravu k objednávce účtujeme balné.

Při odběru většího množství zboží je možné domluvit individuální cenu za dopravu.

V případě zájmu o dodání zboží na Slovensko nás prosím kontaktujte, cenu vypočítáme individuálně.

Upozornění: Při závozu komínů našimi vozidly nebo paletovou přepravou SCHENKER, si vyhrazujeme právo nedodat komíny na místo dodání v těchto případech:

  1. Sjízdnost přístupových komunikací znemožňuje bezpečný příjezd vozidla.
  2. Podmínky místa dodání nebo jeho blízké okolí znemožňuje bezproblémové a rychlé složení (zarostlá příjezdová cesta, podmáčený povrch, nezpevněná komunikace, omezení hmotnosti).
  3. Není možné zajistit osobu oprávněnou k převzetí zboží.
  4. Není možné věrohodně ověřit totožnost osoby oprávněné k převzetí zboží.
  5. Osoba, uvedená v objednávce na dodací adrese, nekomunikuje s pracovníky expedice, kteří ověřují možnost dodání zboží v předstihu (pokud nedojde ke spojení, například z důvodu nedostupnosti zákazníka, komín nebude expedován).

Nastanou-li případy pod body 1 – 5, bude komín přepraven zpět na náš sklad a náklady za marnou jízdu přeúčtovány odběrateli.

Vícenáklady za marnou jízdu nebo jiné vícenáklady spojené s expedicí objednávky, budou odběrateli účtovány i za zrušení potvrzené objednávky v termínu kratším než dva pracovní dny před termínem dodání.