Dodací podmínky

AKCE: DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR.

Rozvoz objednaného zboží provádíme z většiny vlastními vozidly po celé ČR.

Využijte speciální akce – DOPRAVA ZDARMA. Vámi objednané zboží dovezeme zdarma kamkoli v ČR. (doba dodání je obvykle do 10, max. 15 pracovních dnů). Doprava zdarma se vztahuje pouze na objednávky nad 7.000 Kč včetně DPH.

Pokud na objednaný komín pospícháte, tak Vám zboží dopravíme přednostně dopravou STANDARD nebo EXPRES do 2 pracovních dnů (doprava s poplatkem, viz. níže). Objednávka musí být provedena do 12.00 hodin (pro včasné zajištění svozu).

V případě drobného (malého a lehkého) druhu zboží do 30 kg a s maximálním rozměrem 120 x 60 x 60 cm, které není přepravováno na paletě, využíváme služeb PPL, paušální sazba poštovného je 150 Kč včetně DPH.

Cena naší vlastní přepravy je pevná nezávisle na objemu a hmotnosti zboží a na vzdálenosti přepravy.

CENY DOPRAVY (pouze ČR)

Typ dopravy Cena Termín dopravy Poznámky
Doprava ZDARMA 0,- do 10-15 pracovních dnů platí pro objednávky nad 7.000,- vč. DPH, přeprava našimi vozidly (dodávky nebo auta se sklopným čelem)
Balíková přeprava 150,- následující pracovní den po přijetí objednávky pro drobné zboží kde nehrozí poškození během přepravy do 31,5 kg, s rozměry nepřekračujícími 120 x 60 x 60 cm, přeprava externí balíkovou přepravou PPL
Doprava STANDARD 990,- do 5 pracovních dnů přeprava našimi vozidly (dodávky nebo auta se sklopným čelem), nebo externí paletovou přepravou PPL
Doprava EXPRESS 2.990,- do 48 hodin platí pro objednávky přijaté do 12.00 hod., expedice následující prac. den, přeprava našimi vozidly (dodávky nebo auta se sklopným čelem), nebo externí paletovou přepravou PPL

V případě dodání zboží paletovou službou PPL Sprint se může cena lišit s ohledem na objem a cílovou dodací adresu. Cenu kalkulujeme individuálně.

Při odběru většího množství zboží je možné domluvit individuální cenu za dopravu.

V případě zájmu o dodání zboží na Slovensko nás prosím kontaktujte, cenu vypočítáme individuálně.