Cena montáže

Následující informace se týkají ceny montáží včetně dopravy našich pracovníků. Dodací podmínky pro zboží bez montáže jsou zde.

Naše firma Vám dodá kompletní komín a zajistí i montáž – zděných keramických i nerezových komínů.

Komíny staví naši proškolení zaměstnanci během jednoho dne (komín do výšky 12 m jeden den, nad 12 m dva dny) první den se staví do výšky cca 10-12 m, nechá se zatuhnout a další den se montáž dokončí. Místo, kde se bude komín stavět musí být připravené, prostupné po celé výšce komínu s vybudovaným dostatečným základem pro komín. Montáž komínu nezahrnuje další povrchovou úpravu tvárnic a rovněž nezahrnuje oplechování komínu při průchodu střechou. Při stavbě komínu v rodinném domě je možné ušetřit DPH ve výši 6 % z ceny komínu. Stavba nebo objekt musí splňovat podmínky stanovené v § 48 zákona 235/2004 Sb. o dani z přidané hodnoty.

Montáž (stavba) komína probíhá v souladu s ČSN 73 4201.

Orientační ceník montáže – keramické komíny:

Jednoprůduchový komín
Jednoprůduchový komín s VŠ
Dvouprůduchový komín
cena za 1 bm od 1.350 Kč cena od 1.650 Kč cena od 2.400 Kč

Ceník montáže – nerezové komíny:

cena za 1 bm komína od 1300 Kč

Upozornění: Ceny jsou pouze orientační. Uvedené ceny jsou bez DPH. To je dopočítáno podle typu stavby v sazbě 15 nebo 21 %. Cena montáže se může změnit, vlivem místního šetření (nevyhovující podmínky pro stavbu dle uvedených předpokladů, více práce – prostupy, zapravení apod. Cena je platná výhradně pro koncového zákazníka. Stavba komína pro stavební společnosti bude naceněna individuálně. K ceně montáže připočítáváme 14 Kč/km (bez DPH) obousměrně!

Pro montáž komína je nutné zajistit:

  • řádně vytvrzenou základovou plochu (v rozměrech minimálně 400 x 400 mm, resp. 400 x 550 mm, resp. 400 x 750 mm, do hloubky 800 mm)
  • průchod stropem a střechou, stěnami

Dovoz materiálu, nářadí vč. generátoru a vody (pro místa, kde není k dispozici zdroj el. energií a vody) si zajišťujeme sami.

Máte-li zájem o montáž našeho komína, můžete vyplnit nezávazný poptávkový formulář níže.

Loading

Sdílet článek