Změny v sortimentu, březen 2019

Změny v sortimentu, březen 2019

V měsíci únoru jsme, s konečnou platností, provedli zásadní změny v sortimentu systémových komínů a upravili jsme nabídku pro větší pohodlí zákazníků. Společně s úpravou nabízených komínů došlo také k lepšímu dělení komínů podle použití. Zavedli jsme nové komíny – HART-BLOK, HART-BLOK Gas, SUPER BLOK universal a SUPER BLOK passive.

Doposud jsme komíny dělili zejména s ohledem na použité keramické vložky. Aktuálně máme v nabídce pouze dva nejlepší dodavatele keramických vložek, kteří se nám za posledních 5 let nejvíce osvědčili – kvalitou zpracování a certifikovanými parametry. Ostatní příslušenství komínů zůstává beze změn.

Jaké je nové dělení našich komínů?

Komíny HART-BLOK

Sestavy komínů HART-BLOK nahrazují původní komíny LETO-TERM a PKZ-TERM. Jednalo se o komíny s vložkami Keramika Letovice a PKZ Keramika Poštorná. Aktuálně máme v tomto segmentu a cenové hladině komín jeden, s dostupnými průměry 160, 180 a 200 mm s možností napojení 90 nebo 45°. Typově je i nadále možné volit komíny s půdorysem jednoprůduchovým, jednoprůduchovým s větrací šachtou a dvouprůduchovým.

Systémové komíny SUPER BLOK

Nově máme v nabídce vlastní systémové komíny top kvality ve variantách universal a passive.

Komíny SUPER BLOK universal vynikají univerzálním použitím, jsou vhodné pro všechny typy paliv a nemají problém se suchým ani mokrým provozem. Dostupné průměry jsou 160, 180 a 200 mm, napojení 90 nebo 45°.

Komíny SUPER BLOK passive mají shodné paramentry, jako komíny SUPER BLOK universal s tím rozdílem, že je možné provést instalaci pasivních domech. Komíny jsou konstrukčně řešeny jako dvouložkové, bez vnitřní izolace a bez větrací mřížky. Komíny jsou vybaveny speciální komínovou tvárnicí bez zadního odvětrání a splňují tedy podmínky pro BLOWER DOOR test.

Komíny HART-BLOK Gas

Poslední novinkou v sortimentu jsou komíny HART-BLOK Gas. Komíny umožňují odvod spalin od plynových spotřebičů a je možné využít také kombinace – jeden průduch pro tuhá paliva, druhý pro plyn.

Sdílet článek