Mimořádná opatření v souvislosti s COVID-19

Mimořádná opatření v souvislosti s COVID-19

Vážení zákazníci, vážení obchodní partneři,

s ohledem na současnou situaci a vládou přijatá opatření týkající se viru COVID-19 nám dovolte, abychom Vás informovali, že společnost SuperKomíny s.r.o. je nadále plně funkční a zabezpečuje všechny činnosti spojené s prodejem a dodáním komínových systémů, krbových kamen, krbových vložek a ostatního příslušenství, včetně služeb (montáže, kominické práce).

Přijali jsme a dodržujeme preventivní opatření k zabezpečení zdraví našich zaměstnanců, jejich rodin a také Vás, našich zákazníků a obchodních partnerů.

Internetový prodej a telefonické objednávky

Nákup zboží zůstává beze změny a funkční. Veškeré vaše objednávky učiněné prostřednictvím našeho e-shopu nebo telefonicky na naší zákaznické lince +420 601 37 37 37 budou bez problému odbaveny.

Závoz paletových objednávek zabezpečují naši proškolení řidiči, kteří dbají zvýšené bezpečnosti a hygieny. Balíkovou přepravu zajišťuje externí přepravce PPL nebo Geis dle jejich předpisů a opatření.

Na prodejně v Kokorách

Výdej zboží z internetového obchodu a nákup zboží na prodejně je možný i pro širokou veřejnost – v naší provozovně – Kokory (v areálu SuperKomíny s.r.o., výpadovka na Olomouc), 751 05 Kokory, otevřeno 7.30 – 11.30 / 12.00 – 16.30

Na prodejně platí následující opatření:

  • dodržování bezpečné vzdálenosti 2 m
  • nasazení ochranných (i improvizovaných) pomůcek přes nos a ústa
  • prodejna je při vstupu vybavena desinfekcí a ochrannými rukavicemi
  • upřednostňujeme bezhotovostní platby

Děkujeme