Akce KRETZ

Akce KRETZ

Zaváděcí slevy 20%, platnost do 31. 8. 2016

Od 1. 7. 2016 do naší nabídky nově zařazujeme krbové vložky výrobce KRETZ!

Výrobce KRETZ dodává kvalitní a moderní krbové vložky v tradičním ocelovém nebo litinovém provedení.

Dostupné jsou vložky teplovzdušné i teplovodní, s výkony 6 – 30 kW!


Krbové vložky KRETZ, A řada

Jedná se o klasickou a tradiční řadu ocelových teplovzdušných krbových vložek. Kvalita a spolehlivost ověřena dlouhými léty prodeje a zákaznickými referencemi. Krbové vložky jsou dodávány s rovným i bočním prosklením. Šamotová vystýlka topeniště zajišťuje tepelný komfort. Krbové vložky mají integrovaný externí přívod vzduchu. Přestože mají vložky nastavitelný výkon 9 – 13 kW, odkouření je v průměru 150 mm a krbové vložky je možné napojit i na starší typy komínů. Integrované opláštění pro rozvod vzduchu na objednávku.


Krbové vložky KRETZ, F řada

Teplovzdušné krbové vložky KRETZ řady F jsou designově velmi povedené a moderní krbové vložky, splňující veškeré požadavky na atraktivní perfektně funkční topidlo. Design prosklení krbových vložek zakrývá rám dvířek, precizní provedení uzavírání a kliky dvířek, nerezové ozdobné lišty, ovládání jediným prvkem činí z krbových vložek KRETZ šperk moderních a minimalistických interiérů. Možnost čelního i bočního prosklení, šamotová vystýlka topeniště, integrovaná komínová klapka a integrovaný přívod externího vzduchu.

Krbové vložky KRETZ, L řada

Teplovzdušné litinové krbové vložky KRETZ, řady L, vynikají především svou spolehlivostí, jednoduchou obsluhou a bezúdržbovým provozem. Masivní, 12 mm silná zadní deska české slévárny Viadrus zaručuje dlouhou životnost vyhlášené české kvality. Rozšiřující čelo vložky a dvířka z oceli, vystýlka topeniště ze žárobetonu, integrovaná komínová klapka, designové prosklení zakrývající rám dvířek, integrovaný instalační rámeček.

Krbové vložky KRETZ, Z řada

Teplovodní krbové vložky řady Z, vycházejí s povedené řady teplovzdušných krbových vložek řady A. Mají upravený, modernější vzhled, integrovaný přívod vzduchu a chladící smyčku. Vložky ve verzi VS jsou vybavené dvojitým prosklením. Přední sklo je designové s černým lemováním, zakrývající rám dvířek.